Bejelentés

A Banai Plébánia Honlapja
Szeretettel köszöntjük Honlapunkon! Reméljük, hogy hasznosan tölti itt idejét.

Ingyenes Angol online nyelvtanfolyam kezdőknek és újrakezdőknek. Ráadásul most megkapod ajándékba A Hatékony Angol Tanulás Titkai tanulmányom.

Link szövege

Szeretettel köszöntök mindenkit!

A Bana-i, Bőny-i, és Rétalap-i  Plébániák közös Honlapjára látogatott!

Augusztus 21-én kedves vendégei voltak a Banai Római Katolikus Plébániánknak. A Bőnyi Református hittantáborosok látogattak el hozzánk, Lelkészasszonyukkal, hogy együtt lehessünk szeretetben, vidámságban. Nagyon jó hangulatban telt a nap. Kerékpárral érkeztünk a Plébániára, ahol folytatódott Sámuel története, kicsit kézműveskedtünk, fagyiztunk, sőt, a játszótérre is átmentünk. Élményekben gazdagon térhettünk vissza a református parókiára.

Érkezés a Parókiára        Kovács Imola Lelkészasszony

Szólj hozzá

Név:
E-mail címed:
Az e-mail címed nem jelenik meg az oldalon
Szöveg:
Milyen nap van ma Magyarországon?

Tulok Teréz [ 2014-02-15 16:40 ]

Mélyen Tisztelt Atya!
Nem szoktam az 5mp.eu honlapjait végig nézni, de most úgy gondoltam, egy kicsit ,,körbe" nézek. Zalaszabarban lakom, ahol a rendszerváltás után új iskolát építettek, az iskola Sík Sándor nevét vette fel, és ,,felszippantotta" a környék diákjait, mert megfelelő oktatást kapnak, és eddig még minden gyermek ott folytathatta tanulmányait, ahova jelentkezett. A felnőtt énekkarnak is tagja vagyok,
és író-költőként sok verset írok a gyerekeknek a farsangi jelmezekhez,
és ünnepi alkalmakra. Honlapom:1960314.5mp.eu
Dicsértessék a Jézus Krisztus

Keresés a honlapon

Üzenőfal

Név:

Üzenet:

Búzaszentelés

Szeretettel hirdetem a Kedves Híveknek, hogy 2014. április 27-én, a Szentmisék keretében tartjuk meg a búzaszentelést templomainkban.

Kapcsolat

Római Katolikus Plébánia Hivatal 2944 Bana, Jókai M. u. 2. Plébános elérhetősége: Tel: 06-34/468-817 Mobil: 06-20/415-5609

Szavazás

Ingyenes honlapkészítő
Profi, üzleti honlapkészítő
Hirdetés   10
Végre értem amit angolul mondanak nekem, és megértik amit mondok.

KÖSZÖNÖM NOÉMI!